FEJM – kampania na Wspieram.to już 13 listopada!

Piątek trzynastego, idealny dzień na uruchomienie kampanii, prawda? Jednak my nie wierzymy w przesądy, dlatego o godzinie 15:00 wystartuje kampania mająca na celu zebranie środków na wydanie gry FEJM!

O czym jest ta gra, mogliście już przeczytać w jednym z naszych poprzednich wpisów, dzisiaj chcemy Wam przekazać najważniejsze informacje odnośnie samej kampanii.

Naszym celem jest zebranie 8500 zł, co pozwoli nam wydać grę w poręcznym pudełku 90x58x23 mm zawierającą 55 kart (18 kart tematów + 37 kart akcji). Oczywiście odblokowanie każdego kolejnego progu wzbogaci FEJM o dodatkowe materiały (karty, żetony, plansze graczy), ale o tym za chwilę.

Razem z platformą Wspieram.to przygotowaliśmy dla Was specjalną niespodziankę. Oprócz samej gry, każdy wspierający otrzyma ekskluzywną kartę WSPIERAM.TO, dzięki której każda rozgrywka będzie jeszcze bardziej emocjonująca! Ta karta nie będzie dostępna w późniejszej dystrybucji.

Jeśli uda nam się zebrać odpowiednio 10000 i 11000 zł, każdy wspierający otrzyma za darmo 6 kart Jutuberów, w których będzie można wcielić się w czasie rozgrywki. Dodatkowo cały czas trwają rozmowy z kolejnymi vlogerami i kto wie, może znajdzie się ich w grze jeszcze więcej? Nie chcemy zdradzać wszystkich niespodzianek, ale w czasie trwania kampanii będziecie mogli zdobyć jeszcze więcej kart! Wszystkiego dowiecie się już w piątek.

Jeśli uda nam się zebrać więcej pieniędzy niż wspomniane wcześniej minimum, chcemy zapakować FEJM w większe pudełko i dodać do niego 20 żetonów czasu, które będą pełnić rolę waluty w grze. Poniżej znajdziecie porównanie obu pudełek.

No dobra, pewnie zastanawiacie się za jaką kwotę będzie można otrzymać swoją kopię gry. Mamy przygotowane 2 opcje. Pierwsza z nich to oferta dla rannych ptaszków, czyli tak zwany early bird. Będzie on ograniczony czasowo  do niedzieli (15.11.2015) do godziny 23:59. Cena za te pakiet to 39 zł. Po tym czasie cena pakietu będzie wynosić 45 zł i nie wzrośnie już do końca kampanii. Co ważne, oba pakiety zawierają darmową wysyłkę na terenie kraju (poczta polska i/lub inpost).

Chcemy dostarczyć FEJM do Waszych domów w marcu 2016 r. Jest to termin ustalony przez nas z dużym zapasem, ale gry mogą wylądować na Waszych stołach jeszcze wcześniej. Liczymy bardzo mocno na Wasze wsparcie i zapraszamy serdecznie już w piątek do zapoznania się z wszystkimi atrakcjami jakie na Was czekają. A na zakończenie kilka zdjęć jednej z ostatniej wersji prototypu.